Zomercriterium Jeugd

De bedoeling van het criterium, atlete(s)n aanzetten om aan wedstrijden deel te nemen, blijft behouden. Zorg dat je voldoet aan de verschillende voorwaarden om in aanmerking te komen. Dus : zowel het aantal wedstrijden als de criteria moeten voldoen !

Benjamins : minstens deelnemen aan 7 wedstrijden (*)
Proeven: 60m – 600m – hoog – ver – kogel – hockeybal
Criteria: plaatsing in het zomercriterium met 2 loop-, 1 spring- en 2 werpnummer.

Pupillen : minstens deelnemen aan 7 wedstrijden (*)
Proeven: 60m – 1000m – 60m H – hoog – ver – kogel – hockeybal – discus
Criteria: plaatsing in het zomercriterium met 2 loop-, 1 spring-, 2 werpnummer en een zesde  nummer naar keuze.

Miniemen : minstens deelnemen aan 7 wedstrijden (*)
Proeven: 80m – 150m – 300m – 1000m – 60m H/80m H – hoog – ver – polsstok – kogel – speer – discus
Criteria: plaatsing in het zomercriterium met 2 loop-, 2 spring-, 2 werpnummer en een zevende nummer naar keuze.

Interregiocup 2018:
Op deze wedstrijden is het inschrijvingsgeld 4€ ongeacht het aantal nummers waaraan wordt deelgenomen.
Bij inschrijving ontvangt u altijd een klein aandenken – bij deelname van 4 op de 7 wedstrijden extra prijsje
Voldoet u aan 5 van de 7 en eindigt u binnen de 10 eerste per categorie en geslacht ook daar extra prijs.


(*) Wedstrijden uit  onderstaande kalender met uitzondering van de wedstrijd te Lokeren:

Zomerwedstrijden 2018 voor Jeugd
Datum Plaats Deelnemers Startuur
07/04 Interregiocup Val Jongerentrofee Deinze Iedereen 13u30
14/04 Beernem RCG Iedereen 13u30
21/04 Schiftingen Beker van Vlaanderen Meisjes – Oordegem Iedereen 13u30
Trainers bepalen de nummers
22/04 Schiftingen Beker van Vlaanderen Jongens – Lokeren Iedereen 13u30
Trainers bepalen de nummers
28/04 Interregiocup Maldegem Iedereen 14u00
12/05 Interregiocup Aalter Iedereen 14u00
20/05 Gentbrugge Iedereen 13u30
02/06 Interregiocup Ertvelde Iedereen 14u00
09/06 Aflossingen – Lokeren 3x600m Iedereen 14u00
23/06 PK jeugd – Gentbrugge Iedereen 9u30
30/06 Interregiocup Oudenaarde Iedereen 14u00
18/08 Interregiocup KRCG Iedereen 13u30
26/08 Interregiocup KAAG Iedereen 13u00
02/09 PK Aflossingen – Gent Iedereen 10u00
15/09 Finale BVV – St Niklaas – indien geplaatst Iedereen 10u00
22/09 PK Meerkamp – St Niklaas Benjamins 14u00
23/09 PK Meerkamp – St Niklaas Pup & Min 13u30
29/09 Nationaal Criterium – Nijvel Selectie 10u00

Wedstrijdkalender in pdf-formaat.

 

Opgemaakt door het bestuur en de jeugdcommissie van KRCGent Atletiek.