Zomercriterium Jeugd

Uitslag zomercriterium jeugd

De bedoeling van het criterium, atlete(s)n aanzetten om aan wedstrijden deel te nemen, blijft behouden. Zorg dat je voldoet aan de verschillende voorwaarden om in aanmerking te komen. Dus : zowel het aantal wedstrijden als de criteria moeten voldoen !

Benjamins : deelnemen aan 6 wedstrijden
Proeven: 60m – 600m – hoog – ver – kogel – hockeybal
Criteria: plaatsing in het zomercriterium mits deelname aan minstens 2 loop-, 1 spring- en 2 (verschillende) werpnummers.

Pupillen : deelnemen aan 7 wedstrijden
Proeven: 60m – 1000m – 60m H – hoog – ver – kogel – hockeybal – discus
Criteria: plaatsing in het zomercriterium mits deelname aan minstens 2 loop-, 1 spring- en 2 (verschillende) werpnummers.

Miniemen :  deelnemen aan 7 wedstrijden
Proeven: 80m – 150m – 300m – 1000m – 60m H/80m H – hoog – ver – polsstok – kogel – speer – discus
Criteria: plaatsing in het zomercriterium mits deelname aan  minstens 2 loop-, 2 spring-, 2 (verschillende) werpnummers .

Interregiocup 2019:
Op deze wedstrijden is het inschrijvingsgeld 4€ ongeacht het aantal nummers waaraan wordt deelgenomen.
Bij inschrijving ontvangt u altijd een klein aandenken – bij deelname van 4 op de 7 wedstrijden extra prijsje
Voldoet u aan 5 van de 7 en eindigt u binnen de 10 eerste per categorie en geslacht ook daar extra prijs


 

Zomerwedstrijden 2019 voor Jeugd
Datum Plaats Deelnemers Startuur
06/04 Interregiocup Val Jongerentrofee Deinze * Ben – Pup -Min 13u30
06/04 Kids Athletics Ninove Kangoeroes 14u30
13/04 Beernem RCG * Ben – Pup -Min 13u30
20/04 Interregiocup Maldegem * Benjamins 14u00
27/04 Schiftingen Beker van Vlaanderen Meisjes – Bornem * Pup – Min 13u30
Trainers bepalen de nummers
28/04 Schiftingen Beker van Vlaanderen Jongens – Hamme * Pup – Min 13u30
Trainers bepalen de nummers
11/05 Interregiocup Aalter * Ben – Pup -Min 14u00
29/05 Kids Athletics Ertvelde Kangoeroes 18u30
01/06 Gentbrugge * Ben – Pup -Min 13u30
08/06 Interregiocup Ertvelde Ben – Pup 14u00
23/06 Interregiocup Oudenaarde * Ben – Pup -Min 14u00
29/06 PK jeugd – Ertvelde * Ben – Pup -Min 10u00
05/07 Kids Athletics Aalst Kangoeroes/Benjamins 10u00
10/08 Kids Athletics Ninove Kangoeroes 14u00
17/08 Interregiocup KRCG * Ben – Pup -Min 13u00
25/08 PK Aflossingen – Deinze * Ben- Pup -Min 10u00
28/08 Kids Athletics Oudenaarde Kangoeroes 14u00
01/09 Interregiocup KAAG * Ben – Pup -Min 13u00
14/09 Finale BVV – indien geplaatst – plaats nog niet gekend Pup -Min 10u00
14/09 Kids Athletics Oordegem Kangoeroes 14u00
21/09 PK Meerkamp – St Niklaas * Benjamins 14u00
22/09 PK Meerkamp – St Niklaas * Pup & Min 13u30
28/09 Nationaal Criterium – Nijvel * Selectie 10u00

Wedstrijdkalender in pdf-formaat.

Alle info over de zomerwedstrijden voor de Jeugd (=samenvatting van de info-avond)

Powerpoint-presentatie info-avond Jeugd

Wedstrijden met* = trainers aanwezig voor begeleiding

Opgemaakt door het bestuur en de jeugdcommissie van KRCGent Atletiek.